myzyka z tego co pamietam raczej wolna?
axx-pozwole sobie zacytowac cos na temat jego mniejszego brata 10''
"Ów 1010 gra lepiej od parukrotnie droższych hertzów es250 i hs250...
Nawet przy głupim CP 602 potrafi zagrać twardo z wykopem i nie męczyć graniem, a imho optymalnie potrzebowalby myślę że ze 300w albo i lepiej, z tym że nie wiem jak łatwo go upalić "
yakuza-dobry tani glosnik robiacy duza zadyme w aucie w odpowiednio zestrojonej i wykonanej budzie mozna spokojnie sluchac muzy
brutus-niedalej jak dwatygodnie temu projektowalem koledze obudowe do tego glosnika ktora jezdzi teraz w suzuki swift,buda 80L strojona 40Hz z opini kolegi wiem ze jest potwornie zadowolony,jest glosno,szybko bez przeciagniec(slycha techno)
xtx1500-niezly glosnik teraz juz coraz mniej osiagalny,swego czasu dostawal bardzo wysokie noty w prasie CA(zamieszczalem nawet gdzies skany)
co wybrac musisz zdecydowac sam