Witam.
Mam mały dylemat czy się opłaca i od czego zacząć zawód instalatora systemów alarmowych w obiektach.
Jakie są wasze opinie na temat tego zawodu.
Czy są potrzebne licencje.
Jak się wdrożyć w tą tematykę.Jakie są wady i zalety.
pozdrawiam.
Mam mały dylemat czy się opłaca i od czego zacząć zawód instalatora systemów alarmowych w obiektach.
Jakie są wasze opinie na temat tego zawodu.
Czy są potrzebne licencje.
Jak się wdrożyć w tą tematykę.Jakie są wady i zalety.
pozdrawiam.