Chciałbym zrobić coś w rodzaju wzmacniacza do jednego głośnika 4W aby to chodziło na baterie. wydaje mi się że nie wystarczy wstawić zwykłej baterii np 4,5 volt jak ktoś wie jak to zrobić lub już to robił będę wdzięczny za schemat
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam