I tak jak w temacie chodzi o to ze silnik zachowuje sie tak jakby czasem na kilka sekund dostawał dużego napięcia.
Czyli w czasie normalnego prania silnik dostaje mocnego kopa aż na szczotkach błyśnie, trwa to kilka sekund po czym znowu jest tak jak było.
Szczotki wymieniłem bo jedna była po prostu przepalona i rozpadła sie w rekach, silnik sprawdzany poza pralka chodzi bez zarzutów tylko w pralce cuda sie dzieją.
Co może byc tego przyczyna?
Czyli w czasie normalnego prania silnik dostaje mocnego kopa aż na szczotkach błyśnie, trwa to kilka sekund po czym znowu jest tak jak było.
Szczotki wymieniłem bo jedna była po prostu przepalona i rozpadła sie w rekach, silnik sprawdzany poza pralka chodzi bez zarzutów tylko w pralce cuda sie dzieją.
Co może byc tego przyczyna?