Witam
Kupiłem niedawno drukarkę laserową Samsung ML-2010. Bardzo tania i w sumie wystarczająca na moje potrzeby (100 stron miesięcznie). Tak się składa, że mam w domu (po innej starej drukarce) kilka tubek tonera OKI. Czy jak w Samsungu skończy mi się toner, to mogę dosypać toner OKI? Po pierwsze szkoda mi wydawać 300zł na nowy toner i bęben (przecież bębny nie niszczą się tak szybko) a po drugie szkoda mi wywalić 6 oryginalnych tubek z tonerem do kosza.
Czy najlepiej rozebrać cartridge do wymiany tonera, a może po prostu wyciąć w nim dziurę dremelem i zaklejać taśmą klejącą?
Dzięki za info.
Kupiłem niedawno drukarkę laserową Samsung ML-2010. Bardzo tania i w sumie wystarczająca na moje potrzeby (100 stron miesięcznie). Tak się składa, że mam w domu (po innej starej drukarce) kilka tubek tonera OKI. Czy jak w Samsungu skończy mi się toner, to mogę dosypać toner OKI? Po pierwsze szkoda mi wydawać 300zł na nowy toner i bęben (przecież bębny nie niszczą się tak szybko) a po drugie szkoda mi wywalić 6 oryginalnych tubek z tonerem do kosza.
Czy najlepiej rozebrać cartridge do wymiany tonera, a może po prostu wyciąć w nim dziurę dremelem i zaklejać taśmą klejącą?
Dzięki za info.