Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W124 200D - kontrolki

13 Maj 2007 14:19 2942 2
  • Poziom 17  
    Witam - mam problem z wykryciem usterki polegającej na tym , że powinny sie palić kontroli(te żółte) po przekręceniu kluczyka w stacyjce a po włączeniu silnika powinny zgasnąć . U mnie zapala sie tylko kontrolka (sygnalizujące przepalenia żarówek) a pozostałe nie zapalają sie(ale przy jakkolwiek braku płynu lub poziom oleju to działają) i jeszcze dodam ze kontrolka ładowania działa i gaśnie po włączeniu silnika , sprawdzałem u kolegi ten przekaźnik(kupiłem drugi i też u niego sprawdzałem) u niego działa , więc nie wiem czy nie ma jakiegoś przewodu który zasila te kontroli aż do momentu włączenia silnika i czy wszystkie są powiązane z tym przewodem w liczniku(działąjąca kontrola od żarówek) jak ona działa to może być jakaś przerwa w liczniku do pozostałych kontrolek. tu mi nasuwa sie pytane czy w złączu licznika jest pin który w kostce odpowiada za włączenie kontrolek? .
  • Poziom 17  
    kolego miałem podobny przypadek w audi i winą za to zjawisko był zimny lut na gnieździe deski po przelutowaniu wszystko wróciło do normy.
    POZDRAWIAM.
  • Poziom 17  
    Witam -wszystko by sie zgadzało ale, jest ta zapalająca kontrolka od stanu przepalonych żarówek która sie zapal tak jak powinna(a pozostałe sie nie zapalają)