Witam. Posiadam transformator z wieloma uzwojeniami wtornymi i przełącznikiem miedzy nimi. do tego diody duzej mocy. chcialbym zbudowac stabilizator ktory bedzie potrzymywal mi kazde napiecie wejsciowe i wytrzyma prad ok 6A a napiecie 50V, ma ktos moze jakis pomysl ukladu?
Moderowany przez _PREDATOR_:Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.