logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mitsubishi Eclipse II 2.0 Turbo - opinie, instalacja LPG, napęd 4x4?

hijacker4 16 Maj 2007 17:27 3081 11
REKLAMA
  • #1 3890899
    hijacker4
    Poziom 18  
    Posty: 383
    Pomógł: 6
    Ocena: 4
    Witam chcialbym dowiedziec sie jakis info na temat tego oto samochodu co w temacie. jak sie sprawuje w nim silnik czy mozna zalozyc do niego instalacje gazowa i ile pali jesli tak gazu taki silniczek z turbem? czy kazdy mitsubishi GS(to chyba oznacza silnik turbo?) ma naped na 4 kola?
  • REKLAMA
  • #2 3902073
    gondoljerzy
    Poziom 23  
    Posty: 553
    Pomógł: 37
    Ocena: 67
    Modele z turbo to GSX i GST. Ten pierwszy z napędem na 4 łapy. GS to zdaje się wolnossący. Myślę że więcej dowiesz się na poniższych listach dyskusyjnych:
    mitsumaniaki.com/forum
    mitsubishiklub.pl/forum
  • #3 3902888
    sebastianxxx
    Poziom 15  
    Posty: 154
    Pomógł: 5
    Ocena: 27
    Montaż instalacji gazowej do silnika 4G63T jest oczywiście możliwy. Na zwykłej instalacji (nie LPi za 8000PLN) efekt będzie taki że silnik szybciej padnie. W między czasie jeszcze pewnie zechcesz zwiększyć ciśnienie doładowania co spotęguje efekt. Później będziesz pisać posty typu silnik źle pracuje, brakuje mocy, gaśnie, przerywa, strzela w dolot itp !!!. A na końcu motto Mitsubishi to badziewie i nie warto tego kupować !!!

    Jak chcesz jeździć szybkim autem to będzie drogo, jak chcesz oszczędnie to mały silnik np 1.4

    Założenie gazu spowoduje pozorną oszczędność w cenie paliwa. Koszty eksploatacji układu wtrysku ECI w Mitsubshi sprowadzają się do wymiany filtra paliwa.
    W przypadku LPG ciągłe problemy z regulacją, problemy z reduktorem, zaworami, zanieczyszczaniem instalacji itd., droższy przegląd w stacji diag., mniejsza moc, moment, większa masa samochodu. No i smród spalin i w samochodzie.

    Ogólnie rzecz biorąc nie warto, szkoda silnika
  • #4 3919748
    hijacker4
    Poziom 18  
    Posty: 383
    Pomógł: 6
    Ocena: 4
    Zeby nie zakładac nowego tematu.... jak myślicie do Eclipse zmieszczą się dwa 15" subwoofery do bagażnika czy nie?
  • REKLAMA
  • #5 3921562
    Adi_
    Poziom 11  
    Posty: 31
    Ocena: 2
    To zalezy jakie parametry beda mialy glosniki i jaka zabudowe bedziesz chcial do nich wykonac. wiecej w dziale car audio
  • REKLAMA
  • #6 3922169
    hijacker4
    Poziom 18  
    Posty: 383
    Pomógł: 6
    Ocena: 4
    Obudowa bedzie 2x66l wiec w sumie troche duzo;) ale w Car audio malo kto lapie jakie wymiary ma bagażnik;)
  • #7 3922235
    Adi_
    Poziom 11  
    Posty: 31
    Ocena: 2
    heh no to podaj wymiary bagaznika albo sam sobie przelicz 1 l = 1dm3 pozdro
  • REKLAMA
  • #8 3922294
    hijacker4
    Poziom 18  
    Posty: 383
    Pomógł: 6
    Ocena: 4
    TO wiem oczywiscie;) tylko nie znam wymiarów bagażnika co wynika z mojego postu;)
  • #9 4006119
    tony_tr
    Poziom 22  
    Posty: 685
    Pomógł: 23
    Ocena: 14
    sebastianxxx napisał:
    Montaż instalacji gazowej do silnika 4G63T jest oczywiście możliwy. Na zwykłej instalacji (nie LPi za 8000PLN) efekt będzie taki że silnik szybciej padnie. W między czasie jeszcze pewnie zechcesz zwiększyć ciśnienie doładowania co spotęguje efekt. Później będziesz pisać posty typu silnik źle pracuje, brakuje mocy, gaśnie, przerywa, strzela w dolot itp !!!. A na końcu motto Mitsubishi to badziewie i nie warto tego kupować !!!

    Jak chcesz jeździć szybkim autem to będzie drogo, jak chcesz oszczędnie to mały silnik np 1.4

    Założenie gazu spowoduje pozorną oszczędność w cenie paliwa. Koszty eksploatacji układu wtrysku ECI w Mitsubshi sprowadzają się do wymiany filtra paliwa.
    W przypadku LPG ciągłe problemy z regulacją, problemy z reduktorem, zaworami, zanieczyszczaniem instalacji itd., droższy przegląd w stacji diag., mniejsza moc, moment, większa masa samochodu. No i smród spalin i w samochodzie.

    Ogólnie rzecz biorąc nie warto, szkoda silnika


    Stary troche przesadzasz, z jakiej racji ma być smród paliwa w środku auta, zwariowałeś? Sam noszę sie z zamiarem kupna Eclipse 2g GS, po odpowiednim wyregulowaniu i założeniu dysz samochód praktycznie nic nie traci na mocy. A chyba lepiej taniej jeździć prawda? Jak kupie GS to odrazu założe gaz, o gs-t nie mysle ponieważ jak na gaz to nie za bardzo a bez gazu znowu za drogo. Pozdrawiam. Więc az tak nie wyolbrzymiaj i nie zniechęcaj innych...
  • #10 4009185
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #11 4027416
    sebastianxxx
    Poziom 15  
    Posty: 154
    Pomógł: 5
    Ocena: 27
    zgadzam się zupełnie
  • #12 4028137
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  

Podsumowanie tematu

✨ Mitsubishi Eclipse II z silnikiem 2.0 Turbo (oznaczanym jako 4G63T) występuje w wersjach GS, GST i GSX. Modele GSX i GST posiadają turbodoładowanie, przy czym GSX ma napęd na cztery koła, a GS jest wolnossący i zazwyczaj bez napędu 4x4. Montaż instalacji LPG do silnika 4G63T jest technicznie możliwy, jednak standardowe instalacje gazowe (nie sekwencyjne LPi) mogą przyspieszyć zużycie silnika, powodować problemy z pracą jednostki napędowej, spadek mocy oraz komplikacje eksploatacyjne, takie jak trudności z regulacją, awarie reduktora i zanieczyszczenia instalacji. Wtrysk gazu IV generacji z ogranicznikiem obrotów i ciśnienia doładowania może częściowo chronić silnik, ale przy dynamicznej jeździe oszczędności są niewielkie. W praktyce instalacja LPG w sportowych, turbodoładowanych silnikach Mitsubishi jest często odradzana ze względu na ryzyko uszkodzeń i zwiększone koszty eksploatacji. Silnik 4G63T zużywa około 12 l/100 km benzyny. Wersje GS są chętniej przystosowywane do LPG niż wersje turbo GS-T. Napęd 4x4 występuje tylko w modelu GSX.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA