moze ktos wie na co cierpia cd-eki jvc? objaw jest taki jak przy padnietym laserze czyli nic nie czyta. mysle ze to jest znane uszkodzene osobom ktore sie zajmuja zawodowo naprawa car audio bo mi, osobie ktora nie jest zawodowcem w tej dziedzinie trafilo sie juz 3 albo 4szt.w kazdym to samo. przejrzalem forum-cisza na ten temat, no moze prawie ale i tak nic sie nie dowiedzialem. moze by ktos uchylil rabka tajemnicy i chociaz podpowiedzial gdzie szukac. ja wybadalem juz ze nie jest to wina lasera ani drivera od silnkow ogniskowania itp., obmierzylem tranzystory, diody, oprniki malej rezystancji itp. obmierzylem rowniez napiecia zasilajace-chyba ok. zastanawia mnie servo bo tego jescze nie podstawialem bo nie mam :?