Witam
Objaw jest taki że CD nie czyta płyt. Laser jest ok. był podstawiony sprawny brak reakcji, zauważyłem ze kiedy wkładam płytę soczewka podnosi się do góry, brak świecenia diody laserowej, nie reaguje silnik o posuwu głowicy. Podejrzewam układ LA6567 czekam na sugestie
A ha radyjko było błędnie podłączone pod zasilanie, cześć radiowa jest ok.
Objaw jest taki że CD nie czyta płyt. Laser jest ok. był podstawiony sprawny brak reakcji, zauważyłem ze kiedy wkładam płytę soczewka podnosi się do góry, brak świecenia diody laserowej, nie reaguje silnik o posuwu głowicy. Podejrzewam układ LA6567 czekam na sugestie
A ha radyjko było błędnie podłączone pod zasilanie, cześć radiowa jest ok.