logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć odtwarzacz MP3 do SONY XR-C5300R bez selektora XA-C30?

marek.mdproject 17 Maj 2007 11:54 3982 3
REKLAMA
  • #1 3893426
    marek.mdproject
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam wszystkich! Mam radioodtwarzacz SONY XR-C5300R z możliwością podłączenia zmieniarki płyt cd, ale zamiast tego chciałbym podłączyć do gniazd CHINCH odtwarzacz mp3, problem jest w tym że aby radio wykryło sygnał z tych wejść potrzebne jest podłączenie selektora źródła, w instrukcji jest to model SONY XA-C30 (mała skrzynka) bo inaczej nie widzi żadnych innych źródeł oprócz FM/AM/LW i TAPE, ale może jest jakiś trik żeby podłączyć do gniazda selektora źródła kabel odpowiednio połączony lub zmostkowany tak aby radio wykryło sygnał z CHINCH'ÓW, ew. co trzeba by przelutować w środku? Jeżeli ktoś miał już z czymś takim do czynienia to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #2 3893442
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Proponuję wizytę w Pro audio w Tychach .
  • REKLAMA
  • #3 3893663
    marek.mdproject
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Mam zamiar i tak tam podjechać do Proaudio, ale na początek chciałem to zrobić sam, po jak najmniejszych kosztach.. Pozdrawiam!
  • #4 3893676
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 23620
    Pomógł: 1923
    Ocena: 3622
    Z tego co wiem, to tylko emulator załatwiał sprawę. Tam NIE DA się czegoś zmostkować. Chyba, że ingerencja wewnątrz radia...
REKLAMA