Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkodowanie pilota - LiftMaster 3 przyciskowy

20 Maj 2007 21:11 2220 3
  • Poziom 20  
    Witam kolegów,
    Mam mały problem z pilotami, a może mechanizmami bramy i drzwi garażowych firmy LiftMaster. Co jakiś czas jeden z pilotów odmawia posłuszeństwa, lub szwankuje. Mam w sumie 3 sztuki, i w chwili obecnej został tylko jeden sprawny... Jednym nie otworzę garażu, Drugi otwiera bramę wjazdową tylko w pozycję furtki - na około 80 cm i też garażu nie ruszy. został jeden, ostatni, którym mogę otworzyć albo obie bramy na raz, albo po kolei każdą z osobna (3 przyciski zaprogramowane). On nie działa w ustawieniu brama jako furtka.
    Problem jest taki, że nie mam instrukcji do wkodowania pilotów do urządzeń. Wymiana baterii też nic nie dała. Może ktoś mi doradzi, jak te dwa dziwnie zachowujące się "cuda" doprowadzić do stanu użyteczności, zanim będę zmuszony włamywać się do własnego garażu ?

Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 1  
    Przykro mi, ale odbiorniki radiowe w Twoich urządzeniach się rozstroiły. Proponuję w przyszłości korzystać z markowych dostawców np.: FAAC, CAME czy NICE
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 32  
    Czy sterownik ma wejście do sterowania z przycisku / stacyjki ? Jeśli tak to kup za 100 sterownik do centralnego zamka i jego przekaźniki podłącz w to miejsce.
  • Poziom 20  
    brama_zet napisał:
    ...Proponuję w przyszłości korzystać z markowych dostawców np.: FAAC, CAME czy NICE ...

Czasami niestety tak bywa, jeśli zdasz się na firme montującą automatykę bram. Psełdofachowców jest i było zawsze dużo. Kolesie teraz to samo montują gdzieś na zachodzie, a jak tam zacznie szwankować to pewnie pojadą gdzieś dalej.

żaden ze sterowników nie ma możliwości sterowania z kluczyka. Jest stacyjka, która odpowiada za blokowanie otwierania ręcznego bramy i tyle :(