Chciałbym zrobić prosty układ na płytce. Próbwołem Protelem ale napotkałem problem https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic760078.html . Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry i prosty program do tego celu ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMario83 napisał:też tak uważam ale mam problem z elementami z podstawowej biblioteki Miscellanous Devices. Otóż nie mają one wypełnionych pól w rubryce "READ-ONLY field" więc po kliknięciu na sprawdzenie poprawności wyskakują błedy... oporniki wziąłem więc z innej biblioteki ale CMOSik 4060 to nie wiem skąd wsiąść... Mam dwie biblioteki CMOSów jedną załączoną z protelem a druga zgraną z działu download Elektrody. W jednej nie ma 4060 a w drugiej nie ma uzupełnionych tych rubryk co wczesniej....Z resztą sprawdz ostatni mój post z linku który dałemPoza Protelem, który faktycznie do najprostszych nie należy, to do głowy przychodzi mi tylko Eagle, dużo łatwiejszy w obsłudze, ale ma też mniejsze możliwości. Moim zdaniem warto poświęcić trochę czasu na naukę Protela, ma dużo większe możliwości.