witam
ma problem ze sowja drukarka, mianowicie pewnego razu gdy zaczynala drukowac cos w niej "strzelilo"(jak by sie lamal plastik) i od tej pory nie pobiera papieru i nie wyjezdza wozek z tuszami. po otworzeniu klapy miga dioda przy symbolu tuszy. drukarka juz byla dwa razy naprawiana (wymiana jakichs tam zebatek) czy jest to znow ten sam problem? jak rozpoznac problem? i czy jest to trudne do zrobienia samemu bo chcialbym sie za to zabrac sam bo juz mam dosyc placenia po 100 w serwisie.
dzieki za odpowiedzi
ma problem ze sowja drukarka, mianowicie pewnego razu gdy zaczynala drukowac cos w niej "strzelilo"(jak by sie lamal plastik) i od tej pory nie pobiera papieru i nie wyjezdza wozek z tuszami. po otworzeniu klapy miga dioda przy symbolu tuszy. drukarka juz byla dwa razy naprawiana (wymiana jakichs tam zebatek) czy jest to znow ten sam problem? jak rozpoznac problem? i czy jest to trudne do zrobienia samemu bo chcialbym sie za to zabrac sam bo juz mam dosyc placenia po 100 w serwisie.
dzieki za odpowiedzi