Jak już wspomniałem w temacie to chcę zrobić dymiarkę dyskotekową, ale nie mam pomysłu jak, a najlepiej by było gdyby mi ktoś najpierw wyjaśnił zasadę działania i dorzuciłby mi jakiś schemat. słyszałem że są dymiarki na parę i na jakiś płyn bardziej by mnie interesowała ta na wodę, bo nie wiem skąd ten płyn wziąć.
Moderowany przez _PREDATOR_:Poprawiłem tytuł postu...
Z jakiej litery zaczynamy zdanie?
Co z interpunkcją?
Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.