Witam. Czy wie ktoś na jakiej zasadzie działa wytwornica dymu i czy da się zbudować takową w domowych warunkach ?? Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgretzky napisał:ja bym proponował poxipol dwuskłądnikowy w postaci plastelny