witam wszystkich
zapytam czy ktoś posiada taki lub podobny schemat urządzenia jak w opisie poniżej
chcę zbudować przelącznik zawierający trzy przekaźniki sterowane jednym przyciskiem chodzi o to by każde kolejne naciśnięcie przycisku zalączalo przekaźnik kolejny a wylączalo jednocześnie poprzedni troche pogmatwalem ale może ktoś zrozumial
chcę to wykorzystać do budowy sterownika bramy sterowanej pilotem jednokanalowym
pozdrawiam
zapytam czy ktoś posiada taki lub podobny schemat urządzenia jak w opisie poniżej
chcę zbudować przelącznik zawierający trzy przekaźniki sterowane jednym przyciskiem chodzi o to by każde kolejne naciśnięcie przycisku zalączalo przekaźnik kolejny a wylączalo jednocześnie poprzedni troche pogmatwalem ale może ktoś zrozumial
pozdrawiam