Mam pytanko co do tych kolumn a dokładniej jak one sie sprawują.
Grałem w sobotę na ldm c-151 i ten piezo mnie wku****ł. Nic tylko jak by tam dziecko wpadło do srodka i piszczało, juz nie mówię że tekstu w piosence nie było wogóle słychac tylko jakis tam pogłos. Wiec czy te trojdrozne bedą lepiej sie spisywac, i jak brzmi ten driver??
A tu macie link http://allegro.pl/item197929182_nowa_trojdrozna_kolumna_pasywna_ldm_p_315_06.html
Grałem w sobotę na ldm c-151 i ten piezo mnie wku****ł. Nic tylko jak by tam dziecko wpadło do srodka i piszczało, juz nie mówię że tekstu w piosence nie było wogóle słychac tylko jakis tam pogłos. Wiec czy te trojdrozne bedą lepiej sie spisywac, i jak brzmi ten driver??
A tu macie link http://allegro.pl/item197929182_nowa_trojdrozna_kolumna_pasywna_ldm_p_315_06.html

