Mam mały problem z obliczeniem transmitancji i wykreśleniem charakterystyki amplitudowo fazowej układu jak na rysunku poniżej stosowanego do stabilizacji obwodu regulacji
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam