Wiatm!!! proszę o pomoc! Skąd można ściągnąć katalogi z wyszczególnionymi symbolami do schematów automatyzacji??? może ma koś takowe???
będę wdzięczny za okazałą pomoc
Post był raportowany.
(SKĄD???) – ozdobnik ? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
będę wdzięczny za okazałą pomoc
Post był raportowany.
(SKĄD???) – ozdobnik ? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]