Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot 307 1.6 16v benzyna 2002 mode economie actif

04 Jun 2007 20:41 5024 1
  • Level 10  
    Witam wszystkich .
    Mam gigantyczny problem z peugeotem 307 1.6 16v benzyna 2002. Niedziała dosłownie nic tzn chodzi o elektryke ,centralny ,szyby ,światła, kierunki wszystko padło.Dzałają tylko awaryjki i światło wewnętrzne silnik kręci rozrusznikiem normalnie ale niezapala .
    Na środkowym wyświetlaczu pojawił się komunikat mode economie actif wcześniej tego niebyło z tego co znalazłem to jest info o włączeniu trybu ekonomicznego .Jeszcze jedno co zauważyłem to na przycisku ze znaczkiem kluczyka (zamykanie dżwi) ciągle baaaardzo szybko mruga czerwona kontrolka .Czy może ktoś wie jak się tego pozbyć?? Dodam jeszcze że ładowałem akumulator ale niestety nic niepomogło. Czy przyczyną ewentualnego problemu może być naprzykład błędne podłączenie świateł, lusterka elektrycznego lub pochłaniacza oparów benzyny ponieważ auto ściągnełem z zagranicy i było stukbnięte a te elementy miałem wymienione. A przed oddaniem do blacharza elektryka była sprawna tzn wszystko było ok auto samo zjechało uruchomione z lawety. Co może być przyczyną ??Hmmm a może to mechanik coś spieprzyl i niechce się przyznać lub poprostu zbyt wiele błędów i trzeba wykasować w komputerze ?? Proszę o opinje na ten temat a i jeszcze małe pytanko odnośnie tego czy auto posiada multipleksową inst. elektryczną czy standardowe kabelki nr VIN VF33CNFUC82263246

Proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 26  
    Nic nie działa bo auto jest w trybie ekonomicznym jak zapali będzie ok.Kontrolka miga bo BSI nie rozpoznaje kluczyka.307 wszystkie są zmultipleksowane.