Witam.
Przeszukałem forum ale podobnej usterki nie znalazłem.
Auto jak w temacie.
Problem - ciągle pracująca pompa abs (nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki), dopiero po wyjęciu bezpiecznika 30 A przestaje działać.
Po zdiagnozowaniu vagiem pokazało błąd pompy. Klient ma przyjechać jutro, a ja teraz jestem w domu i nie mam przy sobie dokumentacji.
Czy miał ktoś podobny przypadek ?
Przeszukałem forum ale podobnej usterki nie znalazłem.
Auto jak w temacie.
Problem - ciągle pracująca pompa abs (nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki), dopiero po wyjęciu bezpiecznika 30 A przestaje działać.
Po zdiagnozowaniu vagiem pokazało błąd pompy. Klient ma przyjechać jutro, a ja teraz jestem w domu i nie mam przy sobie dokumentacji.
Czy miał ktoś podobny przypadek ?