logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Fiat Punto 2 FL - duży pobór prądu, bezpiecznik servizi service

szymon2006 05 Cze 2007 18:27 1272 2
REKLAMA
  • #1 3956451
    szymon2006
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam
    mam problem bo pobór prądu przy wyłączonym kluczyku wynosi 0.24A a z tego co sie dowiedziałem powinno być max 0,05A próbowałem juz wszystko wyłączać ( kostki z alarmu radio itp) nic nie pomaga przeszedłem do wyjmowania bezpieczników i po wyjęciu takiego dużego bezpiecznika pod maska zolty 20 spadło na 0,05A na bezpieczniku pisze servizi service wie ktoś może czego to jest wina albo do czego jest ten bezpiecznik?
  • REKLAMA
  • #2 3957156
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #3 8679742
    don_rikardo
    Poziom 13  
    Posty: 88
    Ocena: 37
    Po wyjęciu tego bezpiecznika sprawdz czego brakuje w w aucie ---jakie urządzenie elektr nie działa ?
REKLAMA