Witam
mam problem bo pobór prądu przy wyłączonym kluczyku wynosi 0.24A a z tego co sie dowiedziałem powinno być max 0,05A próbowałem juz wszystko wyłączać ( kostki z alarmu radio itp) nic nie pomaga przeszedłem do wyjmowania bezpieczników i po wyjęciu takiego dużego bezpiecznika pod maska zolty 20 spadło na 0,05A na bezpieczniku pisze servizi service wie ktoś może czego to jest wina albo do czego jest ten bezpiecznik?
mam problem bo pobór prądu przy wyłączonym kluczyku wynosi 0.24A a z tego co sie dowiedziałem powinno być max 0,05A próbowałem juz wszystko wyłączać ( kostki z alarmu radio itp) nic nie pomaga przeszedłem do wyjmowania bezpieczników i po wyjęciu takiego dużego bezpiecznika pod maska zolty 20 spadło na 0,05A na bezpieczniku pisze servizi service wie ktoś może czego to jest wina albo do czego jest ten bezpiecznik?