Co sądzicie o lodówkach LIEBHERR? Muszę kupić nową lodówkę i nie wiem jakie są dobre. Na pewno nie ARDO!!!Nie polecam. Słyszałam,że dobre są Liebherr i Gorenje. Proszę o opinie!!!KINGA
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam