W Cinquecento jest regulacja wysokości świateł drogowych,u mnie nie działa.Mam pytanie,czy można ją naprawić,albo trzeba wymienić cały ten układ ?za pomoc serdecznie dziękuję.artur811.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam