Szukam na forum odpowiedzi na mój problem odnosnie regulacji świateł w cinquecento, ale niestety głównie przewijał się wątek "jedź na stację diagnostyczną/mechanika i tam za parę złotych dokonaj regulacji". Oczywiście jest to rozwiązanie najprostsze, ale nie o to mi chodzi. A więc:
-W jaki sposób "garażowym sposobem" dokonać regulacji świateł?
- Jakie zastosować żarówki (np. ksenony) do tego autka, tak, aby aby uzyskać najlepszą widzialność na drodze (ja mam beznadziejną)?
-Jak oczyścić klosz lampy
Z góry dzięki za pomocne komentarze![/b]
-W jaki sposób "garażowym sposobem" dokonać regulacji świateł?
- Jakie zastosować żarówki (np. ksenony) do tego autka, tak, aby aby uzyskać najlepszą widzialność na drodze (ja mam beznadziejną)?
-Jak oczyścić klosz lampy
Z góry dzięki za pomocne komentarze![/b]