witam potrzebuje pomocy Kupiłem autko audi80 które standardowo ma założoną antenę na błotniku w tylniej części auta Mój samochód nie posiadał tej anteny bo był po stłuczce i ktoś kto to naprawiał zapomniał o tym szczególe Chce założyć dobrą antene ale nie wiem gdzie i nie chciałbym wiercic zadnych dziur Myślałem nad anteną cb na magnes Co sądzicie o tym pomyśle prosze o porade Z góry dziekuje