Witam wszystkich zamierzam zamontować w swoim autku audi80 B3 antenę wewnętrzna ale nie wiem gdzie ja zamontować żeby sygnał był jak najlepszy aby radyjko odbierało bez żadnych przeszkód Nie mam również pojęcia jaką antenę kupić mianowicie jakiej firmy z wzmacniaczem czy nie Proszę o poradę Dzięki wielkie z góry i pozdrawiam marcin