Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson DX3850 nie drukuje po wymianie tuszu!

19 Cze 2007 13:26 2723 5
  • Poziom 12  
    Cześć. Około 30 min temu wymieniłem czarny tusz (org.). Po wymianie wyskoczył komunikat że wszystko OK. Pokazało poziom tuszu i gdy dałem drukowanie to CISZA. Zero reakcji. Wgrałem jeszcze raz sterowniki i dalej to samo. Dałem ksero strony i poszło i w kolorze i czerni wiec z tuszami wszystko OK. Jak daje stronę do druku i wyłączę drukarkę to pokazuje komunikat że przerwane połączenie. Kompletnie nie wiem o co chodzi a na jutro muszę wydrukować 2 prace. Za pomoc z góry dziękuje.
  • Poziom 18  
    Witam
    Spróbuj wyłączyć na jakieś 10 min. całkowicie tą drukarkę wyciągnij kabel z sieci. Wątpie czy to pomoże ale tylko to przychodzi mi teraz do głowy.
    Pozdrawiam.
  • Spec od drukarek
    zemki napisał:
    Jak daje stronę do druku i wyłączę drukarkę to pokazuje komunikat że przerwane połączenie.

Nie bardzo rozumiem - jeżeli wydasz komendę druku i wyłączysz urządzenie, to komenda nie zostanie wykonana i będzie właśnie brak komunikacji komputera z urządzeniem.
  • Poziom 12  
    Po kilku próbach wyłączyłem drukarkę żeby zobaczyć czy wyświetli "zerwane połączenie". Nie wyłączałem drukarki zaraz po komendzie drukuj.
  • Spec od drukarek
    Spróbuj z innym kablem USB. A czy skanować się da?
  • Poziom 32  
    Kliknij 2x w ikonę tej drukarki, w menu Drukarka ( pierwszy od lewej na listwie ) chyba masz zaznaczone " Wstrzymaj drukowanie" - usuń tego "ptaszka".

Pzdr.