Witajcie i ratujcie.Moja Nokia 6310i używana od 4 lat miała wypadek.Spadła wyświetlaczem na beton i ... rozlał siE!Co robić?Widać tylko częśc matrycy znaków,można dzwonić ale nie widać prawie w ogóle numerów. Czy można to naprawić,wymienić?Wiem,że jest jest pęknięty w środku(tylko wyświetlacz,jest też po pęknięcuach zabrudzony takim jakby denaturatowym płynem.Proszę o radę.