witam
powoli naprawiam ta swoja tosce wymienilem 2N6491 i BD140 i teraz gdy wlaczam po chwili zaczynaja sie zarzyć 2 rezystory drutowe z lewej strony plytki wzmacniacza i zaczynaja sie tez kopcic?!
co jest nie tak jeszcze, prosze o pomoc
pozdrawiam wszystkich
powoli naprawiam ta swoja tosce wymienilem 2N6491 i BD140 i teraz gdy wlaczam po chwili zaczynaja sie zarzyć 2 rezystory drutowe z lewej strony plytki wzmacniacza i zaczynaja sie tez kopcic?!
co jest nie tak jeszcze, prosze o pomoc
pozdrawiam wszystkich