Witam.Tak jak w tytule mam zamiar założyć automatyczny włącznik świateł do samochodu.Proszę o poradę jak to podłączyć oraz jakie kolory kabli idą do świateł.Taki automat zakładałem też sobie w uno i nie miałem najmniejszych problemów natomiast w Peugeot światła są włączane przez przekaźnik który jest gdzieś ukryty w skrzynce z bezpiecznikami pod maską.Samochód kolegi i nie chcemy czegoś popsuć.Układ wygląda tak zresztą z tego forum.
http://www.uploady.de/img_2953_sha.gif
http://www.uploady.de/img_2953_sha.gif