Moja 2006 ma sensor przy lusterku i jak jest zmrok to światła mijania same się zapalają. Co zrobić, żeby sensor w okresie zimowym stale "widział ciemność". Już raz dobrałem się do kabelków biegnących od tego sensora ale sygnał chyba jest cyfrowy. Nic tam nie idzie rozewrzeć ani zewrzeć. Zasłonić sensora też się nie da, bo cała jego obudowa hermetycznie przyklejona jest do szyby.
W serwisie za włączenie świateł na satłe za pomoca komputera wołaja 100,- zł - jak dla mnie to przesada.
Proszę o rady.
Wiesiek
W serwisie za włączenie świateł na satłe za pomoca komputera wołaja 100,- zł - jak dla mnie to przesada.
Proszę o rady.
Wiesiek