Posiadam Maxtor D540X-4D o pojemności 60 Gb. Na 99% padła elektronika. Kilka razy się podniósł ale w trakcie zrzucania danych umiera. Może jest jakiś sposób na niego. Zostało mi na nim jeszcze ok. 20 Gb danych.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam