Witam!
Mam problem z Thomsonem 55MC16TX nie idzie zaprogramowac nowych programów ,nie uruchamia się z orginalnego pilota Meni.Wygląda na włączony tryb hotelowy bo jest jeden program na którym suwak od regulacji głośności idzie do konca skali a głos jest regulowany tylko do pewnego poziomu jest pewne ograniczenie.Procesor ST 6397BB1/BHP chassis ICC6 Software B76.Wszelakie próby wejścia w tryb serwisowy nie powiodły się (na panelu głos+ i minus-)
Mam pytanie ktoś wie jak w tym typie software B76 wyłaczyć tryb hotelowy i gdzie to się robi .Użyłem wyszukiwarki i znalezłem posty o tym chassis i tym modelu ale z software B73 i B75 i tymi metodami nie idzie wejsc w tryb serwisowy.Proszę o pomoc a może jest uszkodzony procesor?
Mam problem z Thomsonem 55MC16TX nie idzie zaprogramowac nowych programów ,nie uruchamia się z orginalnego pilota Meni.Wygląda na włączony tryb hotelowy bo jest jeden program na którym suwak od regulacji głośności idzie do konca skali a głos jest regulowany tylko do pewnego poziomu jest pewne ograniczenie.Procesor ST 6397BB1/BHP chassis ICC6 Software B76.Wszelakie próby wejścia w tryb serwisowy nie powiodły się (na panelu głos+ i minus-)
Mam pytanie ktoś wie jak w tym typie software B76 wyłaczyć tryb hotelowy i gdzie to się robi .Użyłem wyszukiwarki i znalezłem posty o tym chassis i tym modelu ale z software B73 i B75 i tymi metodami nie idzie wejsc w tryb serwisowy.Proszę o pomoc a może jest uszkodzony procesor?