witam
mam taki problem, serwisuje czasem maszyny w kateringu
i ostatnio mam problem z regulatorami PID
poniewaz sa one umeiszczone w tak niefortunnym miejscu ze sie przegrzewaja i elektronika przestaje pracowac
moze ktos moze mi polecic jakies dobre i tanie sterowniki, problem jest taki ze ja nie za bardzo moge zmienic ich umiejscowienie... moze jakies pomysly?
i drugi problem poszukuje jakiegos sterownika do gazu, zeby wspolpracowal z ww. sterownikiem czyli sekwencja jest taka:
zaplon gazu i podtrzymywanie tzw. pilota (malego plomyka)
odblokowanie elektrozaworu jesli temperatura jest za niska
zablokowanie jesli temperatura jest ok (stan normalny)
ktos moze zna jakies godne polecenia?
dzieki z gory za odpowiedz
pozdrawiam
Rafal
mam taki problem, serwisuje czasem maszyny w kateringu
i ostatnio mam problem z regulatorami PID
poniewaz sa one umeiszczone w tak niefortunnym miejscu ze sie przegrzewaja i elektronika przestaje pracowac
moze ktos moze mi polecic jakies dobre i tanie sterowniki, problem jest taki ze ja nie za bardzo moge zmienic ich umiejscowienie... moze jakies pomysly?
i drugi problem poszukuje jakiegos sterownika do gazu, zeby wspolpracowal z ww. sterownikiem czyli sekwencja jest taka:
zaplon gazu i podtrzymywanie tzw. pilota (malego plomyka)
odblokowanie elektrozaworu jesli temperatura jest za niska
zablokowanie jesli temperatura jest ok (stan normalny)
ktos moze zna jakies godne polecenia?
dzieki z gory za odpowiedz
pozdrawiam
Rafal