[color=darkred]Znalazłem opis, jak zrobić tanim kosztem przejście z katy graficznej ze standardowa "vga" na eurozłącze TV i by to chodziło... znaczy by obraz z karty graficznej pojawił się na ektanie telewizora. Jeśli gkogokolwiek to interesuje, to mogę zamieścić to, razem z instrukcja obsługi... nio wiecie, teraz będę oglądał divixy na 29 calowym telewizorze
[/b]