Taki problem - Nie działa klawiatura
Nie mam dysku podlaczonego
A podlaczylem klawiature i chce wejsc do biosa. Diody w klawiaturze sie nie swieca, zadnej reakcj na przyciski F1...12 , delete - ogolnie nic nie dziala.
Laduje sie to standardowe okno z iloscia pamieci i takie tam ... pozniej przechodzi do ekranu ze nie ma boota.
Musze miec podlaczony dysk zeby cos dzialalo ?
Nie mam dysku podlaczonego
A podlaczylem klawiature i chce wejsc do biosa. Diody w klawiaturze sie nie swieca, zadnej reakcj na przyciski F1...12 , delete - ogolnie nic nie dziala.
Laduje sie to standardowe okno z iloscia pamieci i takie tam ... pozniej przechodzi do ekranu ze nie ma boota.
Musze miec podlaczony dysk zeby cos dzialalo ?