Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Polar CZN 236 prawdopodobnie dziura

06 Lip 2007 15:38 5106 6
  • Poziom 2  
    Mam problem z lodówką Polar CZN 236 pracuje cały czas nie wyłancza się zamrażalnik chłodzi dobrze a chłodziarka ledwie uzyskuje 10° C na tylnej ściance oblodzenie prawdopodobnie nieszczelny układ, czy jest możliwość uszczelnienia lub wmontowania jakiegoś zastępczego parownika czy jak radzą kupić nową.Ma ok.6lat Jeżeli kupić to nie wiem co Indesit,Aristo,Bosh czy Liebcherr proszę o poradę.potrzebuję sprzęt o max wys.161cm
  • Specjalista AGD
    Na razie umów się z chłodniarzem, aby spróbować ratować sytuację, ponieważ:
    1.Może się okazać że zatkany jest odwadniacz - po wymianie i napełnieniu gazem może jeszcze pracować.
    2.Może się okazać że nieszczelność wystąpiła w układzie który można wyeliminować - reszta jak wyżej.
  • Specjalista AGD
    wezwij chłodziarza >>>jak dobry to zlokalizuje nieszczelność ten typ tak miał :cry:
  • Poziom 16  
    eugen321 napisał:
    , czy jest możliwość uszczelnienia lub wmontowania jakiegoś zastępczego parownika
    Tak jest możliwość wmontowania parownika
  • Poziom 2  
    dzisiaj jest sobota nie mogę namierzyć chłodniarza zacznę od poniedziałku ,ale według moich obserwacji i prób termostat reaguje na regulacje włączony na najwyższy stopień słabo chłodzi a następnego dnia pojawia się szron na tylnej ściance
  • Poziom 2  
    pytałem kilku twierdzą że można wymienić parownik ,ale parownik w zamrażarce jest z aluminium napeweno trafi go wkrótce i tu koszty idą zbyt wysoko,lepiej kupić nową tylko co
    może Gorenie jak ktoś może doradżić to proszę
  • Poziom 1