Mam taki problem. Dostałem V3 po zalaniu. Telefon się włącza, zasięg full. Problem pojawia się w momencie rozmowy - telefon się wyłącza(sprawdzone na innej baterii-ten sam objaw). A drugi problem to taki, że gdy mocniej zamkniemy klapkę i zaraz po tym ją otworzymy ekran wewnętrzny świeci na biało(zewnętrzny normalnie-poprawnie), a zaraz po tym znów mocniej otworzymy i zamkniemy wewnętrzny świeci normalnie tylko, że są duże czarne paski podłużne. I po kilku otw/zam telefon w końcu się sam wyłączy. Jakie rady ??