Witam!
Posiadam Radio CB BEZ HOMOLOGACJI przez mój błąd podczas kupna owego radia i chciałbym się zapytać, czy można ją jakoś dokupić, a jeśli tak to w jaki sposób i ile to będzie kosztować. Widziałem już podobne wątki, lecz nie mogłem się doszukać konkretnej odpowiedzi, a jeśli taka była to prosze o zrozumumienie.
Pozdro!
Posiadam Radio CB BEZ HOMOLOGACJI przez mój błąd podczas kupna owego radia i chciałbym się zapytać, czy można ją jakoś dokupić, a jeśli tak to w jaki sposób i ile to będzie kosztować. Widziałem już podobne wątki, lecz nie mogłem się doszukać konkretnej odpowiedzi, a jeśli taka była to prosze o zrozumumienie.
Pozdro!