Witam. Polecam cylinder o pojemności 50ccm.
Dlaczego? Proste: cylinder o pojemności 60ccm to polski wynalazek. Niemcy takiego nie robili. Tłok ma o dwa milimetry wiekszą średnicę, grubsze denko i większy płaszcz. Okna płuczące w cylindrze są źle dobrane, słabo wyprofilowane i za nisko opuszczone. Tłok jest za ciężki w stosunku do wału, gaźnik ma za małą przepustowość (mówię o tym 16mm czyli serii 16N-X) nie podaje odpowiedniej ilości mieszanki, jeśłi chce sie cokolwiek osiągnąc trzeba zmienić chociaż dyszę główną, ale to nie wiele daje. Koniec końców, simson ma większa moc na małych obrotach i to jest sporym plusem, ale nie pojedzie szybciej niz 62-65km/h na standartowych przełożeniach (gaźnik podaje za mało mieszanki, zbyt ciezki tłok nadmiernie obciąża wał i nie pozwala na osiągnięcie wysokich obrotów. To by było na tyle.
Zdecydowanie polecam Cylindry 50ccm!
Pozdrawiam.