logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Simson S51: Wybór cylindra 50cc czy 60cc - który lepszy i dlaczego?

gelwe 11 Lip 2007 13:55 4363 16
REKLAMA
  • #1 4071538
    gelwe
    Poziom 1  
    Posty: 1
    jaki cylinder lepiej zalozyc do simka 50 czy 60 i dlaczego ???
  • REKLAMA
  • #2 4071660
    robert0901
    Poziom 12  
    Posty: 38
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    najlepiej oryginalny poniewaz te tuningowe sa nic nie warte kolega kiedys kupil i po tygodniu zmienil na stary bo byl o niebo lepszy.
  • #3 4075004
    fenixgsm
    Poziom 15  
    Posty: 178
    Pomógł: 2
    Ocena: 18
    jak dobrej marki to 60. sa rozne go*** ktore nie daja ZADNEGO efektu a nawet zmniejszaja osiagi simka.
  • #4 4419907
    lewy456
    Poziom 14  
    Posty: 71
    Pomógł: 2
    Ocena: 32
    Witam. Polecam cylinder o pojemności 50ccm.
    Dlaczego? Proste: cylinder o pojemności 60ccm to polski wynalazek. Niemcy takiego nie robili. Tłok ma o dwa milimetry wiekszą średnicę, grubsze denko i większy płaszcz. Okna płuczące w cylindrze są źle dobrane, słabo wyprofilowane i za nisko opuszczone. Tłok jest za ciężki w stosunku do wału, gaźnik ma za małą przepustowość (mówię o tym 16mm czyli serii 16N-X) nie podaje odpowiedniej ilości mieszanki, jeśłi chce sie cokolwiek osiągnąc trzeba zmienić chociaż dyszę główną, ale to nie wiele daje. Koniec końców, simson ma większa moc na małych obrotach i to jest sporym plusem, ale nie pojedzie szybciej niz 62-65km/h na standartowych przełożeniach (gaźnik podaje za mało mieszanki, zbyt ciezki tłok nadmiernie obciąża wał i nie pozwala na osiągnięcie wysokich obrotów. To by było na tyle.
    Zdecydowanie polecam Cylindry 50ccm!
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #5 4419923
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2095
    Dla ścisłości S50 a S51 to dwa różne silniki (cylindry też nie są zamienne ze sobą)
  • #6 4427387
    STIEVEN
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Według mnie dobry cylinder 60 ccm jest o niebo lepszy od 50 ccm!! Nie pisze o jakimś lipnym cylindrze 60 za 50 zł tylko o cylindrze który nie ma takich wad jak stwierdził "lewy456" i kosztuje ponad 250 zł...!!
  • #7 6892682
    tomcio12327
    Poziom 10  
    Posty: 10
    ja kupilem do simsona sr cylinder 60 ccm i jest lepszy niz ten standardowy. Kumpel ma takiego samoego simsona tylko ze 80 ccm i biore go bez zdnego ale obroty takie same ma nie weim czemu ale poprostu przeganaim go
  • REKLAMA
  • #8 6969171
    dzojek218
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 3
    Pomóżcie.W zimie malowałem simka był cały porozbierany, gdy go poskładałem to cały czas przechodzi mi żarówka z postoju tylnej lampy wkładałem nawet 12v żarówkę i też gdy kawałek się przejechałem przeszła
  • #9 6969857
    kamil_Ziomek
    Poziom 20  
    Posty: 463
    Pomógł: 21
    Ocena: 52
    Jeśli ta 80 ma takie same obroty jak two simek to zakładając że macie sprawne sprzęgała itp to powinniście jechać równo. Założę się że jak go przeganiasz to masz większą zębatkę przy silniki niż on. Kumplowi 70 leciała prawie 90 na zębatce chyba 17z (mierzone mz ) Bo licznik po zmianie przełożenia oszukuje i to bardzo.
  • #10 6985520
    bass_
    Poziom 14  
    Posty: 169
    Pomógł: 7
    Ocena: 14
    Od kiedy do Simsona wchodzi cylinder 80 cm3 ?
  • #11 7040640
    greemtroll
    Poziom 12  
    Posty: 71
    Ocena: 26
    Witam.
    Polecam stronę
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    zakładka "technika". Może się komuś przyda :D
  • REKLAMA
  • #12 7482550
    tomcio12327
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Bass_ po rozwierceniu miesci sie spokojnie
  • #13 7686209
    mechanik34
    Poziom 12  
    Posty: 138
    Ocena: 7
    dorobić jeden pierścień chromowy, tłok jedno pierścieniowy, radziecki gaźnik,wał z wypełniaczami, wzmocniona cewka zapłonowa, olej Husqvarna semisyntetic, łożysko po stronie magneta NJ204 ze stalowym wiankiem, do oleju preparat militec 1, głowice lekko splanować i będzie 90km/h gwarantowane
  • #14 7795199
    rafaello944
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam. Chciałbym się zapytać jaką mniej wiecej predkosc daje nam 1ząb wiecej w zebatce w silniku. Jezeli mam 15z i jade ok.76km/h to ile bym jechal jakbym mial 18z? I czy taka ilosc zebow to dobry wybor? Prosze o szybka odpowiedz ;)
  • #15 7799220
    mechanik34
    Poziom 12  
    Posty: 138
    Ocena: 7
    do 10 km/h szybciej z tym ze moc spada
  • #16 8102552
    Paweł#
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Siemka mam takie pytanko. Jak myślicie który cylek bedzie lepszy ten:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany czy ten:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i na którym bedzie wiekszy przyrost mocy??
  • #17 8102564
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 23620
    Pomógł: 1923
    Ocena: 3621
    Najlepszy jest tu: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    pkt 10.11 oferty.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wyboru cylindra do Simsona, porównując wersje 50cc i 60cc. Wiele opinii wskazuje, że oryginalny cylinder 50cc jest lepszy pod względem jakości i osiągów niż tuningowe 60cc, które często mają źle dobrane okna płuczące, cięższy tłok i niewystarczającą przepustowość gaźnika 16mm, co ogranicza moc i prędkość maksymalną do około 62-65 km/h. Cylinder 60cc może być lepszy, ale tylko jeśli jest wysokiej jakości i kosztuje powyżej 250 zł, eliminując typowe wady tanich zamienników. Wspomniano także, że silniki S50 i S51 różnią się i ich cylindry nie są zamienne. Użytkownicy opisują modyfikacje takie jak zmiana dyszy gaźnika, zastosowanie wału z wypełniaczami, wzmocnionej cewki zapłonowej, oleju półsyntetycznego Husqvarna oraz lekkie planowanie głowicy, co może zwiększyć prędkość do 90 km/h. Poruszono również temat zmiany przełożeń zębatek, co wpływa na prędkość i moc. Pojawiły się pytania o konkretne modele cylindrów dostępne na aukcjach internetowych, jednak bez jednoznacznej rekomendacji. W dyskusji pojawiły się także informacje o tuningowych cylindrach 61cc i 80cc, choć te ostatnie wymagają dodatkowych modyfikacji.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA