Sharp po burzy ,nie startuje, dioda nie świeci ,żadnych napięć>Wymieniłem uszkodzone :tranzystor Q701 2SC3279,D 705 DX0027CE,D732 DX0302CE, zenerka D731 sprawna ale wymieniona tak jak elektrolity.Za D732 wstawiłem RGP 30M.Każda pomoc mile widziana,dzięki Kamil
Moderowany przez _PREDATOR_:Poprawiłem temat na regulaminowy.
Proszę przeczytać regulamin:
11. W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji. W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu).