Witam
chcę zrobić sobie sam taką bramę i szukam jakiegoś rysunku mechanizmu podnoszenia takiej bramy
pozdrawiam
toniq
chcę zrobić sobie sam taką bramę i szukam jakiegoś rysunku mechanizmu podnoszenia takiej bramy
pozdrawiam
toniq
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam