Witam Wszystkich. Musze pilnie zainstalowac alarm w moim samochodzie KIA Cerato z fabrycznym zamkiem centralnym. Auto jest w Anglii a tutaj koszty instalacji alarmu to siega nawet 120 - 150 funtow a o jakosci juz nie wspomne. Przeszukujac to forum znalazlem wiele pozytywnych opini na temat Alarmu ELITA PRO wiec sklaniam sie do zalozenia wlasnie jego. Zastanawiam sie jeszce nad pewna rzecza, mianowicie moj samochod posiada juz zamek centralny z pilotem 3 przyciskowym (otwieranie, zamykanie oraz panic). Ktore rozwiazanie bedzie lepsze zakup alarmu w wersjiAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i ewentualna przerobka podlaczenia silownikow czy moze wersja podlaczana pod centralny zamekAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Oczywiscie do tego wszystkiego potzebuje schematu gdyz bede to robil poraz pierwszy. Mam juz pewna wiedze teoretyczna i nieco praktyki elektronicznej wiec mysle ze bedzie OK. Oczywiscie wszelkie sugestie lub wskazowki mile widziane. Pozdrawiam Shegon