Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera cofania z telefonu komórkowego

PIOOTRaS82 15 Lip 2007 23:09 4885 3
  • #1 15 Lip 2007 23:09
    PIOOTRaS82
    Poziom 9  

Witam
    chciałbym w swoim aucie zamontować sobie kamerkę cofania korzystając z telefonu siemens CX65. Ma on duży wyświetlacz i dobrą kamerę.
    Chciałbym zabudować sobie wyświetlacz w miejscu zegarka na konsoli środkowej, kamere w zderzaku a klawisze gdzieś pod ręką :D
    Takie rozwiązanie nie zabiera dużo miejsca, nie rzuca się w oczy jak np.ekran lcd (nie kusi złodzieja), mam fajny cyfrowy zegarek, a także w ten sposób ukryty tel.może służyć jako nadajnik(w przybliżeniu) w razie kradzieży auta.
    Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli podłącze te wszystkie elementy na dużą odległość kablem to czy wszystkie opcje telefonu nadal bedą działały:?:
    Telefon można by podłączyć przez ładowarkę i ustawić żeby ładował się tylko po odpaleniu silnika. Przy zgaszonym silniku trzymała by bateria (spokojnie wytrzyma 4-5 dni a z auta korzystam codziennie)

• #2 17 Lip 2007 10:01
    Dee Jay Gucio
    Poziom 19  

PIOOTRaS82 napisał:
    Witam
    chciałbym w swoim aucie zamontować sobie kamerkę cofania korzystając z telefonu siemens CX65. Ma on duży wyświetlacz i dobrą kamerę.
    Chciałbym zabudować sobie wyświetlacz w miejscu zegarka na konsoli środkowej, kamere w zderzaku a klawisze gdzieś pod ręką :D
    Takie rozwiązanie nie zabiera dużo miejsca, nie rzuca się w oczy jak np.ekran lcd (nie kusi złodzieja), mam fajny cyfrowy zegarek, a także w ten sposób ukryty tel.może służyć jako nadajnik(w przybliżeniu) w razie kradzieży auta.
    Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli podłącze te wszystkie elementy na dużą odległość kablem to czy wszystkie opcje telefonu nadal bedą działały:?:
    Telefon można by podłączyć przez ładowarkę i ustawić żeby ładował się tylko po odpaleniu silnika. Przy zgaszonym silniku trzymała by bateria (spokojnie wytrzyma 4-5 dni a z auta korzystam codziennie)

Więc jaki problem :) do wyświetlacza oraz klawiatury przedłużki raczej nie znajdziesz nawet na allegro. Cieszymy się że masz fajny cyfrowy zegarek ale te wymagania troszkę wygórowane jeżeli chodzi o telefon nie sądzisz? Myślę, że odległości pomiędzy kamerą a telefonem będą zbyt wielkie do przekazywania informacji.

• #3 17 Lip 2007 22:14
    PIOOTRaS82
    Poziom 9  

Też się tego obawiam - i chyba po prostu go sprzedam i kupie czujnik cofania z wyświetlaczem.

• #4 12 Sie 2007 14:15
    piotrek_pio
    Poziom 10  

PIOOTRaS82 napisał:
    Też się tego obawiam - i chyba po prostu go sprzedam i kupie czujnik cofania z wyświetlaczem.

to wydaje się najlepszym i najtańszym pomysłem - kiedyś były w biedronce zestawy za 99zł :) teraz pewnie można znaleźć podobne na allegro.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME