Witam
Proszę o radę. Mam pasata 2.0 E i założyłem do niego zwykłą instalację LPG JUST. Po przejechaniu 3 tyś. km zaczęło mi strzelać w układ powietrza, wywaliło mi przepływomierz który później zregenerowałem i od tego czasu strzały te się powtarzają. Byłem u 3 magików i tak wymienili mi cały układ zapłonwy (świece, kable wys. napięcia, kopułkę) regulowali gaz przy okazji skopali mi obroty na benzynie. Czy miał ktoś taki problem?
Proszę o radę. Mam pasata 2.0 E i założyłem do niego zwykłą instalację LPG JUST. Po przejechaniu 3 tyś. km zaczęło mi strzelać w układ powietrza, wywaliło mi przepływomierz który później zregenerowałem i od tego czasu strzały te się powtarzają. Byłem u 3 magików i tak wymienili mi cały układ zapłonwy (świece, kable wys. napięcia, kopułkę) regulowali gaz przy okazji skopali mi obroty na benzynie. Czy miał ktoś taki problem?