Jak wykożystać uszkodzoną płytę od monitora? Model monitora to ten
http://www.alave.cz/monitor-17-lg-flatron-ez-t710-bh-brightview:p:178257
Mam płyta złamaną w połowie i może da się ją jakoś wykorzystać.
http://www.alave.cz/monitor-17-lg-flatron-ez-t710-bh-brightview:p:178257
Mam płyta złamaną w połowie i może da się ją jakoś wykorzystać.