Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara II 2002 nie działa cała elektryka

17 Lip 2007 14:39 5520 5
  • Poziom 13  
    Witam.

Poszukuje schematu elektrycznego Citroena Xsary II 2002 rok. Padla cala elektryka od immobilaizera poczawszy na światłach i klaksonie skończywszy swieci tylko STOP. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki przegladnalem wiazki czy nie sa poniszczone, poprzecierane, przeciete ale bez skutku. Moze ma ktoś schemat instalacji samej elektryki samochodu nie musi być silnika. Bardzo bym prosil o pomoc w znalezieniu schematu lub jakies sugestie w tej sprawie.
  • IGE-XAO
  • Poziom 14  
    Pool26 napisał:
    Witam.

Poszukuje schematu elektrycznego Citroena Xsary II 2002 rok. Padla cala elektryka od immobilaizera poczawszy na światłach i klaksonie skończywszy swieci tylko STOP. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki przegladnalem wiazki czy nie sa poniszczone, poprzecierane, przeciete ale bez skutku. Moze ma ktoś schemat instalacji samej elektryki samochodu nie musi być silnika. Bardzo bym prosil o pomoc w znalezieniu schematu lub jakies sugestie w tej sprawie.

Nakładem WKŁ wyszła książka CITROEN XSARA II - jest do kupienia np na Allegro lub bezpośrednio se strony wydawnictwa. Wprawdzie omówione są w niej tylko 2 rodzaje silników benzynowych (TU3JP/4L i TU5JP4/L4) ale cała reszta jest taka sama jak w innych modelach, przynajmniej w konstrukcji. W książce są wszystkie schematy z samochodów - do czerwca 2001 i po czerwcu 2001 we wszystkich wersjach nadwozia.
    Kupiłem ją i dopiero w niej znalazłem dokładne schematy - te które wcześniej ściągałem z netu można o d... rozbić. Rozwiązalem też mój problem z spryskiwaczem tylnej szyby. Tak że radzę zaopatrzyć się w te książkę - jest OK.
  • IGE-XAO
  • Poziom 39  
    A więc rada kolego wolff aktualna, chociaż przyznaję, ze tej książki nie miałem w ręku. Ale skoro instalacja siadła tak totalnie to może główny bezpiecznik (bodajże 60 A) lub złącza przy nim skapitulowały.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Stawiam na BSI
  • Poziom 21  
    Popieram Goldwingera.Nieznam bardziej defektownego wynalazku.Wiadomo,Citroen.
  • Poziom 9  
    Miałem taki sam przypadek ostatnio i okazało się że nie było masy na BSI.
    Jedyna jaka usterka pozostała to niedziałający prędkościomierz.
    Pool26 Jak udało Ci się znaleść jakiś schemat elektryki Xsary II to byłbym wdzięczny za podesłanie.

Pozdrawiam