logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Candy Aquamatic 3 - Zatrzymujący się programator na płukaniu i wyrzucaniu wody

Waldemar Goliński 18 Lip 2007 23:25 2092 5
REKLAMA
  • #1 4093941
    Waldemar Goliński
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Program zatrzymuje się na 6 7 ( plukanie wyrzucanie wody) i jeszcze gdzies w tej chwili nie pamiętam . Trzeba recznie popchnąc o oczko aby poszło dalej . Jak to naprawić czy trzeba wymienić programator na nowy , gdzie kupić do pralki z 1990 bodajże WGOL
  • REKLAMA
  • #2 4093952
    elektro-dom
    Poziom 23  
    Posty: 497
    Pomógł: 58
    Ocena: 299
    Sprawdź czy pompa oddaje wodę.Jeśli nie to pompka do wymiany.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #3 4094277
    Waldemar Goliński
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    po popchnięciu dalej idzie normalnie, wiruje , odsysa i wyrzuca wodę ,niedopłukuje jednak do końca bo zostaje zapach proszku w praniu i trzeba ostatnie płukanie zrobić recznie w wannie. WGOL
  • REKLAMA
  • #4 4095665
    Alski1
    Poziom 19  
    Posty: 351
    Pomógł: 10
    Ocena: 50
    Sprawdź hydrostat.
  • REKLAMA
  • #5 4096785
    elektro-dom
    Poziom 23  
    Posty: 497
    Pomógł: 58
    Ocena: 299
    Sprawdź jeszcze filtr pompki czy nie jest zapchany i węże dochodzące do niej czy są drożne.
  • #6 4100303
    jano10
    Poziom 11  
    Posty: 5
    mam taki programator - 100% sprawny - jeżeli jeszcze aktualne napisz na priv
REKLAMA