Program zatrzymuje się na 6 7 ( plukanie wyrzucanie wody) i jeszcze gdzies w tej chwili nie pamiętam . Trzeba recznie popchnąc o oczko aby poszło dalej . Jak to naprawić czy trzeba wymienić programator na nowy , gdzie kupić do pralki z 1990 bodajże WGOL